1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Na dovolenou s knihou

Zajímá vás, jakou knihu by si na dovolenou vzali naši kolegové?

 

Melánie Bulová

Na odpočinkovou dovolenou bych si vzala nějaký hodně „tlustý“ historický román. Historii mám ráda a nějaký čtivě psaný příběh je pro mě oddech. 🙂 Z našich firemních publikací bych si zabalila  „Jak dosahovat svých cílů“, abych byla po dovolené pěkně nastartovaná a měla stanovené samé pěkné pracovní i osobní cíle! 🙂

Martin Staněk

Vzal bych si Já, Claudius. A co bych si hlavně užil je její audio zpracování s  Viktorem Preissem. Mám rád Řím a danou dobu. Je to hodně poučné.
Kdybych vybíral nějakou „domácí“, tak jednoznačně Spoluprací k úspěchu.  Jedna věta někdy stačí na dobré uvědomění a to Rasťo Zachar umí.

Lenka Zůnová

Vzala bych si Pýchu a předsudek – prostě stará dobrá klasika 🙂 A z našich firemních publikací určitě Jak snadněji dosahovat svých cílů, četla jsem jí zatím jen jednou a rozhodně se mi nepovedlo použít všechny tipy. Tak abych si to připomněla a našla zase něco dalšího, co můžu v praxi vyzkoušet.

Rastislav Zachar

Vzal by som si niečo nové, čo som ešte nečítal, neštudoval. Konkrétny titul ale naozaj nemám, idem za poznaniami raz zaradom.
Z našich publikácií by som si vzal pri všetkej skromnosti, ktorú nemám 🙂 Spoluprací k úspěchu. Minule sme v nej listovali s klientom a vypleštil som oči, koľko dobrého v nej je. Tak je asi načase si ju znovu prečítať.

 

Vlasta Opelková

Když knihu na dovolenou, tak sázím na Saturnina. Vtipný, inteligentní a laskavý humor. A z našich firemních publikací by to byla asi brožurka Jak nepřijít o schopné zaměstnance. Tím, že se člověk dostane na chvíli z pracovního kolečka je fajn si připomenou s určitým odstupem to důležité, když chce mít člověk skvělý tým. 🙂