1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Dochází vám dech, energie?

Znáte lidi, kteří odjedou na dovolenou a vrátí se naprosto bez energie? A přitom dovolená, navíc s rodinou, by jednoznačně měla být akce, která dobíjí baterky.

Nebo dokonce znáte někoho, kdo si našel novou přítelkyni/přítele, ale místo toho, aby sršel energií, je unavenější a unavenější?

Jak je možné, že někdo dokáže vést firmu 20 let a jede naplno, baví ho to a má energie na rozdávání a někdo po dvou letech vedení má problém ráno vstát z postele?

Nebo proč je někdo jeden týden jako zářící slunce a hned další týden je vypnutý a vypadá na umření?

Asi tušíte, že v tom není žádná magie nebo voodoo. Někdy je těžké přijít na to, co nebo kdo člověka vyčerpává. Možná to znáte sami u sebe. Cítíte se unavení, bez energie, otrávení, prostě bez chuti se do čehokoliv pustit, a kolikrát i do věcí, které vás normálně baví. Většinou, když víte, co je ten váš vysavač energie, je jednodušší něco s ním udělat. Ale boj s neviditelným nepřítelem – to není úplně snadná záležitost. Navíc s klesající úrovní energie většinou klesá i ochota vidět a něco vůbec zvládat.

A když se šéfovi v týmu potká pár takových zaměstnanců, asi si dovedete představit, že končí legrace.

 

Možná se to nezdá, ale vědět jak zacházet s vlastní energií a jak v tom případně pomoci ostatním může být pro šéfa velmi cenná schopnost, která mu ušetří řadu problémů.

Proto jsme se na tuto oblast blíže podívali i my a připravili 2 denní seminář pod názvem Kam se ztrácí má energie?.