1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. „Jak zvýšit prodej?“ aneb...

141001_p-nsop pardubice_martin staněk_IMG_53071. října 2014 uspořádala Krajská hospodářská komora Pardubického kraje seminář, který se zaměřil na obchod, jako nezbytnou součást firemního života a jak prodejní prvky využít nejen při práci.

Seminář se uskutečnil ve spolupráci s konzultační společností Business Success, spol. s r.o., která pomáhá firmám v oblasti zlepšování vnitřní organizace, v oblasti obchodních dovedností a marketingu.

Konzultant společnosti Business Success, pan Martin Staněk, seznámil účastníky přednášky s postupy, jak přivést zákazníka k poznání, že produkt který mu obchodník nabízí, může být pro něho užitečný i bez násilného přesvědčování a argumentování.

Zazněla i další témata, např. je-li cena to jediné, co rozhoduje o tom, zda zákazník koupí, nebo jak si udržet zákazníka, aby nedal přednost konkurenci.

Akce se zúčastnilo téměř 50 obchodníků a setkala se s velice pozitivním ohlasem. Vedle semináře „Jak zvýšit prodej?“ pořádá společnost Business Success pravidelně i semináře na témata z oblasti vedení lidí či marketingu. Více informací o dalších seminářích a místech konání najdete na www.success.cz.