1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Když to jde jako...

Tento rok jsem strávil téměř pět měsíců v cizině na studijním pobytu. Přiznám se, že člověk odcházel s malou dušičkou, jak to všechno po dobu jeho nepřítomnosti poběží. Ale musím říci, že jsem byl po návratu mile překvapen. Nenašel jsem hromadu požárů, které by bylo třeba rychle uhasit. Naopak. Našel jsem zorganizovanou a standardně produkující skupinu, která ještě k tomu sama mnoho věcí vyřešila a pohnula dopředu.

Mám z toho velkou radost, a to ze dvou důvodů. Tím prvním je, že tento rok slavíme 20. výročí vzniku Business Success v Čechách a já jsem rád, že naše fungování není „one man show“, ale že stojíme na spolupráci lidí, na dělbě práce mezi všechny zúčastněné, na vzájemné kooperaci a podpoře; prostě zavedený systém. A mám radost i proto, že tímto my sami v praxi ukazujeme funkčnost toho, co o organizování přednášíme.

Blíží se léto, mimo jiné i čas dovolených. Chci vám na tomto místě popřát, abyste si společný čas se svými blízkými skutečně užili. A rovněž vám chci popřát hodně kuráže do toho, abyste úroveň zorganizování své skupiny posunuli zase o další kus kupředu, my vám v tom rádi pomůžeme. Je to něco, co stojí za to a co vám vynaloženou energii vrátí mnohonásobně zpět.

kooperace_zavedený systém_organizace_rastislav zachar_business success

Rastislav Zachar
majitel společnosti Business Success