1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Stalo se: 2017 je...

Rok 2017 je za námi, jeho bilancovaní taktéž. Věřím, že byl pro vás všechny rokem úspěšným, pracovně i osobně, a že se bylo z čeho těšit. My jsme si to užili na společném vánočním večírku a potom doma s rodinami naplno.

Svátky jsou však za námi, starý rok rovněž. A vše to, čeho se nám podařilo dosáhnout, na co můžeme být právem pyšní, to vše je už jen minulost. Samozřejmě jsou to příjemné vzpomínky, kterými se můžeme těšit i nadále. Proč ne. Ale to už bylo. To se stalo. To se podařilo, je to už za námi. A důležité začíná být to, co s tím vším uděláme dále v roce 2018.

Aktuální hodnota každého z nás (včetně skupiny samotné) se neměří tím, co v minulosti vytvořil, kolik obratu přinesl, kolik toho vyprodukoval. Aktuální hodnota každého z nás se měří hlavně tím, co chce díle vytvořit, jak chce dále nasadit své schopnosti, jak se chce dále zapojit do dění. Na co nám je výkonné Ferrari z minulého roku, které tento rok už nechce za svůj tým jezdit a chce žít z minulých vítězství?

V životě se dá běžet jen dopředu. Jménem Business Success vám proto přeji ve všech oblastech života úspěšný běh plný dalšího tvoření, zvládání věcí, produkce a expanze, abychom mohli být při přebírání medailí za rok 2018 zase na co pyšní!