1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Vykročte do Nového roku...

Milí přátelé,

když píšu tyto řádky, běží poslední dny roku 2012. Pro některé byl uplynulý rok úspěšný více, pro některé možná méně. V každém případě ten příští je nadějný a slibný pro nás všechny. I přesto, že se v něm objeví i věci, které bude třeba protlačit a zvládnout.

My, Business Success, Vám slibujeme, že budeme dělat to nejlepší, co umíme, abychom Vám i nadále pomáhali zvyšovat Vaši prosperitu, zjednodušovaly Vaše fungování a neustále obnovovali radost z práce a života Vám i Vašim kolegům. Víme, že máme v rukou efektivní know-how, které nám všem na této cestě pomáhá, a my ho rádi budeme šířit. Víme, že jeho správným používáním se pracovní i osobní život může stát ještě lepší a naplněnější, a v tom Vám chceme aktivně pomáhat.

Přeji Vám všem do roku 2013 hodně elánu, ochoty bojovat a chuti tvořit. Přeji Vám, aby práce či podnikání nebyly pro Vás problémem, ale zdrojem inspirace a energie. Přeji Vám, aby byl rok 2013 rokem, ve kterém se Vaše sny stanou skutečností. Přeji Vám do budoucna jen to nejlepší.

Rastislav Zachar