1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Konference o štěstí?

S přípravou konference u nás začínáme průzkumem.

I letos v lednu jsme spustili průzkum na oblasti, které klienty trápí a kde by uvítali inspiraci.

Přiznám se, že jsme čekali výsledek typu „řešíme lidi“. Čekali jsme výsledek s nálepkou „zvýšení efektivity“ a „lepší produkce“. Ne, že by nikoho tato témata nezajímala. Každopádně jednoznačným vítězem bylo „štěstí a rovnováha v životě“. S drtivou převahou zvítězil zájem o informace z oblasti spíše „lidské“ než firemní.

A tak jsme se rozhodli věnovat konferenci právě tomu, jak si alespoň kousek takového štěstí přitáhnout. Ať už ve firmě nebo doma.

Možná je to právě rychlostí a náročností doby, která na člověka dnes klade obrovské nároky a žene ho do vysokého tempa, tedy alespoň tehdy pokud chce být člověk úspěšný. Možná jen k informacím jak zvýšit čísla, jak dostat z lidí lepší výkon a jak si lépe zorganizovat firmu potřebujeme i tu druhou stranu mince. Poznat, jak si práci užívat, jak zvládat komunikaci s lehkostí, jak mít v životě radost a užívat si výsledků své práce.

Bez práce to nepůjde, ale proč si okolo sebe nevytvořit lepší prostředí? Proč nemít pracovní i soukromý život v rovnováze? Jde to vůbec?

Zpět k naší konferenci o štěstí. Je trochu netradiční. Budeme mluvit i o firmě a jejím nastavení, ale tentokrát z jiného úhlu pohledu. Zazní témata na udržení pozitivní atmosféry i v hektické době, jak zajistit, aby se rodina a práce vzájemně podporovaly, ale i to, co je základní příčinou každého problému.

Přijďte se na chvíli zastavit a chytit trochu inspiraci, jak na tu „mušku jenom zlatou“.