1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Veronika Smejkalová
Veronika Smejkalová

Veronika Smejkalová

Studijní centrum BASIC Jihlava a Pelhřimov

Komunikačního kurzu jsem se letos zúčastnila již po 3. Po každém absolvování jsem se cítila plná energie a chuti dále pracovat.

Po celou dobu kurzu jsme intenzivně trénovali, abychom to pak byli schopni automaticky převést do praxe. Na kurzu panovala po celou dobu skvělá a přátelská atmosféra. Sešla se nám tam skvělá parta lidí a užili jsme si i legraci. Supervizoři byli po celou dobu velmi vstřícní a vždy ochotní nám pomoci, abychom cvičení lépe zvládali.

V kurzu jsem získala větší jistotu a vnitřní klid. Vím, že pokud nastanou náročnější situace v životě, ať už v pracovním nebo v osobním, dokážu je v klidu a „s chladnou hlavou ustát“.

Sama na sobě cítím velký posun k lepšímu. V práci se dokážu více soustředit a jsem efektivnější. Běžné pracovní povinnosti mám hotové rychleji.

Vidím i pozitivní vliv na mém okolí. Tím, že já jsem více v pohodě, ovlivňuji i ostatní. Takže i mé okolí je více v klidu. Kurzu jsem se zúčastnila i s kolegyněmi z práce. I z jejich strany vnímám velký posun. Rychlejší komunikaci, lepší zvládání svého okolí, ale i to, že jsou více samy sebou.

Moc vám děkuji za možnost zúčastnit se kurzu a určitě to nebylo naposledy.

Veronika Smejkalová

Ředitelka

Studijní centrum BASIC Jihlava a Pelhřimov