1. Úvod
  2. /
  3. Rozhovor
  4. /
  5. Úspěch či neúspěch? Ani...

Co se skrývá za úspěchem i neúspěchem a jak to mohu ovlivnit? Rozhovor s Danou Kudovou

V prosinci v Brně chystáte specialitku, seminář 7 kroků k úspěchu. Zajímavý název, ale co si pod tím máme představit?

Myslím, že název přesně odráží to, co je výsledkem semináře 🙂 Účastníci se na něm dozví, co se skrývá za úspěchem i neúspěchem, a jak to oni mohou ovlivnit. Dostanou přesné noty / kroky k tomu, aby dostali jakýkoliv projekt do vysokých obrátek, jak výsledky udržet a ještě třeba zlepšit. A pochopí, proč jim některý projekt opakovaně padnul. Je to návod, jak leckdy intuitivní kroky, které vedly k úspěchu, pojmenovat a pokud je třeba, tak zopakovat na příklad u jiného projektu.

 

Tento seminář není často, v letošním roce máme jediný termín, proč to tak je? 

Tento seminář je určen pro vedoucí pracovníky a firmy, kteří dělají evidenci produkce, sběr dat o výkonu jednotlivců, oddělení, skupiny, pobočky a následně s těmi čísly pracují a vyhodnocují je. Jde o velmi hodnotnou aktivitu pro management a hlavně předvídaní budoucího vývoje. Za mě to je nutný základ každého vedoucí pracovníka.

Je to jednodenní akce, která rozhodně není odpočinková, seminář je plný praktických tipů, návodů, prostě patří mezi náročnější. Navíc přednáší toto téma pouze majitel naší firmy, takže je někdy těžší najít termíny, aby se mohl uskutečnit.

 

Jaká je tvá osobní zkušenost s tímto seminářem, pomohl ti v něčem?

To, že jsem byla schopná informace z tohoto semináře zavést do praxe, mi pomohlo hlavně v případě výkyvů produkce, a to jak mojí osobní, tak firemní. Posunulo mě to více do jistoty a pohody. Management pro mě není tak stresující záležitost, řízení lidí a produkce je více v rovině pohody až her. Nejvíce oceňuji, že jsem schopná předvídat, jak se nám další týden, měsíc či rok bude dařit a vydefinovat si jasné kroky, které bude třeba pro udržení produkce udělat.

 

Mohou na tento seminář přijít i klienti, kteří u nás zatím na žádné službě nebyli? 

Ano, možná to pro ně bude náročnější na pochopení, ale s tím si náš trenér poradí. Porozumí důvodu, proč se v nějakém projektu nemohou posunout dál a tzv. odbrzdí vůz. Každého skvělého nedotaženého projektu je škoda a na semináři se dozví, kde ta „brzda“ je, a to je skvělé. Kdo by nechtěl být úspěšný 🙂 Také pochopí, proč některé projekty šly hladce a jiné ne.

 

Je tenhle seminář i pro ty, kteří ve svém oboru úspěšní jsou? 

Samozřejmě, je to skvělá akce i pro tyto lidi. Někdy je právě udržet úspěch a expanzi to nejtěžší. Co dělat, aby firma, pozice, člověk nezačal stagnovat a naopak se dokázal posunout na ještě vyšší úroveň, to je také náplní tohoto semináře.

 

Získejte konkrétní data nejen o tom, jak dosáhnout úspěchu, ale také o tom, jak si úspěch udržet. Přijďte k nám 2. prosince 2021 na seminář 7 kroků k úspěchu. Přihlásit se můžete zde.