Máte soucit s kolegy, zaměstnanci, členy rodiny? Tip od Rastislava Zachara
Na jednom z interných seminárov o produktivite a organizácii sme mal diskusiu o súcite. S argumentami, že predsa nemôžeme ľudí iba organizovať a kapitalisticky smerovať do produkcie, musíme mať k nim aj súcit, porozumenie, sociálne cítenie. Toto je veľmi veľmi veľmi...