1. Úvod
  2. /
  3. Management blog
  4. /
  5. Chcete dlouhodobě udržet dobrou...

hubspot_business success_motivaceBuďte kreativní a hraví!

Myslím, že se můžeme shodnout na tvrzení, že s dobrou náladou v pracovním týmu funguje vše lépe. Nevidíme problémy za každým rohem, jdeme napřímo za vytyčeným cílem a všechno nám jde tak nějak rychleji. To je ideální stav, který bychom chtěli mít v pracovním týmu pořád.
Jak to ale udělat? Mám pro Vás pár tipů:

1. Přiveďte své pracovníky k výsledkům.

Dejte svým zaměstnancům podporu a přiveďte je k výsledkům. Pokud budou mít na své pozici výsledky, budou pracovat s mnohem větší chutí a zapálením a budou mít rozhodně dobrou náladu.

2. Buďte kreativní v motivaci svého pracovního týmu.

„Upusťte uzdu“ své fantazii a nebojte se vymyslet pro své zaměstnance různé individuální i týmové hry. Ochota hrát hry už sama o sobě zaručuje dobrou náladu. Pokud někdo nemá chuť se zapojit, podívejte se na jeho výsledky.

3. Budujte vztahy na pracovišti.

Za dobré výsledky podnikněte se svými pracovníky jednou za čas společné akce mimo pracoviště. Zapojte je do sportu nebo turistiky, aktivitou zvýšíte jejich emoci a zároveň podpoříte vztahy mezi pracovníky.
Možností, jak podpořit dobrou náladu na pracovišti je mnoho, nezapomeňte ovšem, že na začátku by vždy měla být produkce týmu. Produktivita je stavební kámen týmu, pokud je Váš tým produktivní, bude v něm i dobrá nálada.