1. Úvod
  2. /
  3. Management blog
  4. /
  5. Denisa Pelikánová: „Baví mě,...

Denisa Pelikánová pracuje v Business Success už dlouhá léta, vypracovala se na ředitelku dvou divizí – vzdělávání a vztahů s veřejností. Převzala pořádání Exec Clubu, kde se setkávají podnikatelé a vedoucí pracovníci z celé České republiky, aby mezi sebou sdíleli své zkušenosti. Denisu jsme vyzpovídali, v čem vidí Exec Club jako přínosný a co ji na akci nejvíce baví.

 

Deniso, už druhým rokem organizuješ Exec Club. Jak ses k tomu dostala a proč Exec Club vůbec máme? 

Převzala jsem celou oblast interního a externího PR, a s tím je spojena také akce Exec Club. Je to událost, kterou mám ve své divizi nejraději. Celé to vzniklo již dávno, první Exec Club se konal v roce 2008 s účelem dostat podnikatele na manažerských, obchodních a majitelských pozicích na jedno místo, vytvořit pro ně příjemnou atmosféru, kde mohou načerpat nejen inspiraci, tipy a energii, ale také se vzájemně poznat. Unikátní na této akci je to, že my jako firma se stáváme pouze organizátory, a těmi, kdo předává moudra a tipy jsou právě naši klienti.

 

Co tě ohledně Exec Clubu nejvíce baví?

Baví mě, že lidé osobně přijdou, potkají se, seznamují se, vždy je zde skvělá nálada. Obzvláště v tomto období on-line světa, omezení a negativních zpráv, se mohou potkat a slyšet také pozitivní hlediska, kterých není nikdy dost. Zjistí, že svět se ještě nehroutí a že pokud si to také myslí, mají pravdu. Navíc forma Exec Clubu je odlehčená a nálada skvělá už od rána. Baví mě přednášející Exec Clubu. Jsou to natolik odlišné, silné osobnosti, a přitom každý má cenné tipy, dokáže inspirovat svými příběhy, pobavit. Nejednou své znalosti a vědomosti získali tím, že ve světě podnikání udělali chyby, o kterých se nebojí vyprávět. Baví mě hezké a příjemné prostory hotelu Atlantis. Baví mě skvělé odezvy účastníků. Na posledním Exec Clubu v Brně, den před úplným lockdownem, mi několik účastníků sdělilo, že už jen to, že se setkali s lidmi, kteří smýšlí stejně ohledně krize a toho, co se děje kolem, že už jen tento aspekt měl pro ně velký smysl zúčastnit se. A to pak hřeje u srdce a já si uvědomuji, že to je přesně ten důvod, proč to děláme.

 

Proč by si účastníci neměli nechat ujít další setkání? 

Máme opět skvělé téma, které není pouze z naší hlavy, zajímalo nás, co dnes klienty trápí. Dnešní doba je nevyzpytatelná a to, co platilo před půl rokem, je dnes již úplně jinak. Podnikatele již netrápí tolik krize, jak se někteří domnívali, chtějí vědět co teď, jak dál, jak se dívat do budoucnosti. Hledět dopředu, nepřemýšlet nad „co když“ a „kdyby“… Hledět do budoucnosti s určitým odhodláním, ale přespříliš neriskovat. Je skvělé, že se lidé setkají, seznámí se, získají kontakty všech zúčastněných a já doufám, že také spousty inspirace na cestě k budoucnosti 🙂

 

Chcete také zažít atmosféru našeho EXEC CLUBU? Přihlaste se na další termín zde.