1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Ing. Václav Edl, Edolo...

Referenční dopis – SMA program

 

Dobrý den,

na začátku roku 2012 jsme odstartovali program Synergy Marketing (SMA) v naší společnosti za pomoci Vašich konzultantů – p. Pavla Rance a p. Martina Kepky. Mysleli jsme si, že v rámci programu SMA se dozvíme, jak „ten marketing máme dělat“, abychom měli více zákazníků. Naopak, po konzultacích a předané dokumentaci jsme pochopili, že základním účelem je pochopit, že „všechno je jinak“ a musíme pořádně zamakat, aby se to povedlo.

Pokud bych měl shrnout dobu 3 měsíců podpory v rámci SMA programu a čas poté, tak bych to shrnul do jediné věty: „Ono to funguje“. Tzn. v rámci tohoto programu jsme se museli naučit spoustu věcí ohledně marketingu, a to jak toho klasického (off-line), tak i toho online, podívat se na problematiku úplně jinýma očima. Naučili jsme se pod Vaším vedením jinak přemýšlet, ptát se klientů, vytvořit dokumentaci pro získávání zákazníků, prodej a péči po prodeji, naučili jsme se jak získávat kontakty na nové zákazníky na internetu, jak způsobovat, aby nás noví klienti chtěli a důvěřovali nám atd. Pod vedením Vašich skutečně odborně znalých a profesionálních konzultantů jsme udělali velký skok vpřed.

Praktické přínosy: Základní program u nás skončil dne 12.6.2012. Díky statistikám jsme zjistili, že např. v průběhu měsíce července jsme získali 110 kontaktů na nové klienty. Když jsme začínali s programem (7.3.2012), tak náš adresář měl cca 340 kontaktů, dnes 17.9.2012 obsahuje 1.205 kontaktů, se kterými pravidelně komunikujeme. Prostě to funguje!

Velice Vám děkuji za možnost zúčastnit se tohoto SMA programu, Vaším potenciálním zákazníkům jej mohu z vlastní zkušenosti doporučit a stejně tak Vaši společnost a její konzultanty, kteří jsou skutečnými profesionály. Vysoce si cením i toho, že společně s p. Martinem Kepkou si nadále stanovujeme cíle, které chceme u nás ve firmě dosáhnout nebo spíše překonávat a pan Martin Kepka je pro mne mnohdy i osobním koučem a přítelem, který mi pomáhá zvládat nejen pracovní situace.

Díky Vám a přeji celé Vaší firmě a všem lidem u Vás ať se daří!

S přátelským pozdravem,

Ing. Václav Edl

jednatel společnosti Edolo s.r.o., Sedláka 778, 339 01  Klatovy