1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club
  4. /
  5. Inspirující setkání podnikatelů v...

Setkání Exec Clubu přitahují stále větší zájem!
V úterý 6. března 2018 se uskutečnilo v Brně další podnikatelské setkání pořádané společností Business Success – Exec Club.
Tentokráte jsme se sešli v hotelu Bobycentrum Brno, který poskytl pro akci velice dobré zázemí.

Nosné téma celé akce bylo „Štěstí zaměstnance a zaměstnavatele“ – základ pro dlouhodobý úspěch firmy.

Jednotlivé příspěvky byly prezentujícími velice dobře připraveny a často odrážely životní příběhy a zkušenosti. Toto jsou přesně důvody, proč jsou klubová setkání stále oblíbenější.

Jako první vystoupil Vladislav Polášek, výkonný ředitel společnosti KAREL KAŇÁK, s.r.o. Ve své prezentaci na téma „Co dělá mě a mé zaměstnance šťastnými?“ předal účastníkům setkání své zkušenosti s tím, co dělá ve své firmě pro dlouhodobou spokojenost zaměstnanců a jaké hodnoty on sám ctí pro jejich i vlastní motivaci.

Následovalo vystoupení pana Studeného, majitele společnosti ZOFI fasády s.r.o. Ve svém příspěvku „Kde čerpám sílu pro své podnikání?“ seznámil přítomné se svým životním příběhem, podělil se i o to, kde on sám bere chuť stále podnikat a rovněž poskytl svá hlediska na překonávání bariér, a to nejen v podnikání, ale i v životě.

V rámci odpolední části vystoupila výkonná ředitelka Business Success, spol. s r.o., Vlasta Opelková. S tématem „Kompetentní šéf, klíč ke stabilitě zaměstnanců“ ukázala svá hlediska na řízení firmy, na práci s týmem a rovněž seznámil účastníky Exec Clubu s tím, co se jí osobně osvědčilo při řízení firmy Business Success.

Závěrečné vystoupení na podnikatelském setkání obstaral Libor Sedláček, spolumajitel a marketingový ředitel společnosti GUMEX, spol. s r.o. Jeho příspěvek „Návod na štěstí máme každý v sobě“ ukázal všem účastníkům setkání, že lze úspěšně podnikat i v rámci rodiny a že se každý můžeme těšit z mnoha věcí nejen v podnikání, ale i v osobním životě. I jeho prezentace nesla velice osobní příběh, který byl velice důstojnou tečnou za tímto klubovým setkáním.

Všechna vystoupení byla velice inspirující a pozitivní ohlasy účastníků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Děkuji všem, kteří se tohoto klubového setkání zúčastnili, ať už jako přednášející, návštěvníci nebo organizátoři.

Martin Kepka
organizátor Exec Clubu

Velice si vážíme vaší přízně a těšíme se na další klubové setkání, třeba v Praze 5. června 2018.

>>DALŠÍ TERMÍNY EXEC CLUBU