1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Konference MUŽ (Manuál Úspěšné...

V sobotu 16. března 2013 jsme se jako partnerská společnost zúčastnili konference Manuál úspěšné ženy v Praze. Tuto akci, na kterou přišlo více než 130 žen, zorganizovala naše klientka, paní Eva Vašková Čejková, majitelka společnosti CONPRO – Conference & Promotion.

Konference byla zaměřena na podporu žen, které již podnikají anebo se podnikat chystají. Na konferenci se představila řada významných osobností, mezi nimiž nechyběli např. PhDr. Martina Trojanová, psycholožka a homeopatka, Eliška Hašková Coolidge, první dáma etikety, patronka projektu „MUŽ“, Margareta Křížová, partnerka společnosti CEAG – můžete si jí pamatovat jako investorku z pořadu DEN „D“ nebo Ing. Karel Havlíček, PhD., MBA – generální ředitel SINDAT, předseda představenstva AMSP ČR a další vzácní hosté.

V rámci svého příspěvku paní Eva Vašková Čejková rovněž pokřtila společně s hosty svojí novou knihu „Úspěch měřím štěstím“. Tato kniha je průvodcem pro každého, kdo se rozhodl kráčet vlastní cestou a uspět. Nahlíží pod pokličku podnikání v Čechách, nabízí kritické hodnocení úspěchu, ale i neúspěchu a proher, radí v základních i složitějších situacích jednotlivých fázích života firmy. Směruje na správnou cestu, inspiruje, dodává odhodlání, zvyšuje sebevědomí a umožní vám kráčet k cíli se vztyčenou hlavou.

S autorkou knihy zažijete skutečné firemní vzestupy i velké pády, všední i nevšední situace, které vám otevřou oči a posunou kupředu. Kupředu k úspěchu. Kniha je určena všem studentům, kteří se chtějí pustit do víru vlastního byznysu, začínajícím podnikatelům a lidem s otevřenou myslí a velkými cíli.

Jsme velice rádi, že jsme jako partneři mohli podpořit ten velkolepý projekt a těšíme se na další podobné akce.