1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Konference „Skutečné proč?“ s...

Co je tím skutečným, opravdovým důvodem našich úspěchů a potíží, se dozvěděli účastníci dalšího ročníku konference, která se uskutečnila 17. – 18. května v Praze. Světově uznávaný odborník pan Marten Runow ze Švédska, přednesl zcela nové téma. Jednalo se přímo o světovou premiéru. Česká republika byla první zemí světa, kde se toto téma přednášelo.

Účastníci získali nová hlediska, jak se vyznat v tom, co jsou pouze „názory“ a co jsou skutečná fakta. Toto je v životě často velice těžké rozpoznat. Dále jsme se dozvěděli, jak s vybranými informacemi dále pracovat a kde jsou nejčastější úskalí toho, že děláme špatná rozhodnutí.

Klíčem k úspěchu je schopnost vidět věci takové, jaké jsou. Bez předsudků, unáhlených závěrů a opravdu je třeba mít fakta. Pro někoho se to může zdát téměř nemožné. Marten Runow nám však opět ukázal, že jednoduché věci jsou zároveň ty nejfunkčnější a v praxi použitelné.

Atmosféra celé konference byla velice přátelská, řada našich klientů se mezi sebou již zná delší dobu, tedy o přestávkách se hovořilo nejen o pracovních záležitostech. Pro řadu účastníků byla tedy konference nejen ve znamení vlastního sebezdokonalení, ale i v duchu přátelských setkání a dobré zábavy.