1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Letní praktické workshopy

Na léto jsme si pro vás připravili specialitu v podobě workshopů se zaměřením na ZVLÁDÁNÍ NÁMITKY „CENA“ a WEBOVÉ STRÁNKY.

Ceny a sleva jsou dnes na obchodních jednáních velmi častými tématy a ne vždy si je prodejce jistý, jak hodnotu svého produktu obhájit. Komunikace o ceně se pro prodejce stává nejednou až bolestivou, protože v ní zažívá mnoho selhání a odmítnutí, a nejednou vidí jako jediné řešení dát nižší cenu jako všichni okolo. Tento krátký, ale velmi intenzivní trénink vám dá praktické tipy k tomu, jak se naučit tuto námitku skutečně zvládat. Získáte zcela jinou úroveň jistoty v tom, jak o ceně komunikovat a natrénujete do dobrého bodu přesné kroky, které dokážete používat v praxi hned další den.

Slýcháte od vašich zákazníků „Je to moc peněz.“ nebo „Jste dražší než konkurence.“, pak workshop PRODEJ je určen právě vám!

MÁM ZÁJEM O WORKSHOP „ZVLÁDÁNÍ CENY“!

 

Trápí vás vysoké investice do webových stránek a zároveň máte pocit, že vám to mnoho nepřináší. Nebo dokonce vůbec nic?

Účelem workshopu Jak znásobit výkon vašeho webu? je poznat proces a zjistit proč lidé, kteří chodí na váš web nenakupují a napravit to. Poznáte své klienty a poznáte příčinu jejich chování, proč nenakupují (nemohou/nechtějí). Na workshopu rozebereme VAŠE WEBOVÉ STRÁNKY, žádné vzorové prezentace nebo jak to funguje jinde. Projdeme přímo váš web!

MÁM ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VÝKONNOSTI WEBOVÝCH STRÁNEK!

 

Workshopy se konají vždy od 9:00 do 13:00.

Cena jednoho workshopu je 2 950,- Kč bez DPH.

 

Chcete vědět více? Kontaktujte svého konzultanta nebo nám napište na „marketing@success.cz„.