1. Úvod
  2. /
  3. Akce
  4. /
  5. Musíme si pomáhat –...

Celý týden od 7. do 11. března 2016, probíhala v Plzni na Roudné, v obchodě Náš grunt U Lidušky, charitativní sbírka pro Centrum HÁJEK z.ú.

martin kepka_business success_pomahame_plzeň_centrum hájekCílem akce bylo vybrat prostředky na nákup terapeutické židle, která umožňuje se posadit dětem, které mohly doposud jen ležet. V sezení jim totiž pomáhají speciální opěry, které umí nahradit jejich nefungující svaly. Děti se tak s její pomocí dokážou vsedě najíst, napít, učit se, tvořit a hrát si. Okolní svět má pro ně najednou nové obzory. Cena židle je však poměrně vysoká, vyjde na 90.000 Kč.
Malý příspěvek předal za naší společnost Martin Kepka. Stal se tak jedním z mnoha plzeňáků, kteří tuto akci podpořili. Z těch známých, to byli např. fotbalisté FC Viktoria Plzeň, házenkáři Talent M.A.T. Plzeň, herci Martin Stránský a Pavel Kikinčuk a řada dalších osobností ze světa sportu a kultury.
Ten, kdo nestihl přispět přímo do kasičky, může zaslat libovolnou částku přímo na transparentní účet CENTRUM HÁJEK (6775441001/5500) pod variabilním symbolem 7.

Jakákoli částka pomůže k vytoužené terapeutické židli, která dětem přinese zase jiný pohled na svět.

PŘISPĚJTE I VY_business success_podporujeme_centrum hájek