Recenze na seminář „Vedení obchodního týmu“
Za mě určitě přínos, věcné a vtipné. Některé věci jsem si potvrdila, něco jsem si odnesla.
Co zavedu: systém her, kontrola podaktivit (počet schůzek, telefonáty, …) ne jen sledovat uzavřená čísla.
Barbora Kormošová
Zástupce obchodního ředitele
