1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Ing. Tomáš Hájek
Ing. Tomáš Hájek

Ing. Tomáš Hájek

ANETE spol. s r.o.

Recenze na „Spolupráci s Business Success“

Znám vás cca 20 let. Byl jsem na vašich seminářích minimálně desetkrát. Většinou to byly semináře obchodních dovedností nebo seminář Profesionální majitel firmy a také jak motivovat pracovníky.
Díky semináři Profesionální majitel firmy se mi podařilo vyřešit všechny podstatné problémy, které mě do té doby doslova „drtily“.

Vždy jsem se „nabil“ zejména novou motivací, ale i novými poznatky. Jasné poskládání a návaznosti jednotlivých témat a také jejich praktické zaměření (včetně okamžité zpětné vazby od účastníků) mi hodně pomohlo.
Vaše služba je jedna z mála, jejíž pomoc převedená do praxe opravdu fungovala a byla jasně vidět ! Podařilo se mi pozvednout firmu, odpoutat se jako
majitel od operativního řízení a následně najít strategického partnera, který do společnosti svým kapitálem vstoupil a zajistil další rozvoj.

Co se týče fluktuace, tak ta se po zavedení poznatků do praxe o dost zvýšila – po určitou dobu. Ano, odešli i někteří kolegové, kteří nechtěli nést zodpovědnost za svoji práci. Obraty vzrostly o desítky procent a co se týče hodnoty společnosti, tak ta vzrostla násobně.

Děkuji.

 

Ing. Tomáš Hájek

ANETE spol. s r.o.