Recenze na seminář „Jak se stát bezvadnou asistentkou?“
Skvělý výkon trenérky Vlasty a asistentky Melánie. Děkuji za předané zkušenosti, bylo to pro mě obohacující.
Zatím jsem plná dojmů, závěr postupně doputuje po komunikaci se šéfem.
Tím, že pozici asistenta tvoříme, tak jistě potřebuji více pozorovat, co vše mohu od šéfa převzít a zároveň potřebuji stále zaujímat postoj, že jsem součástí vedení firmy nejen při komunikaci s podřízenými.
Klára Bubeníková
Asistentka
