1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Petr Opletal
Petr Opletal

Petr Opletal

MEDMORAVIA s.r.o. - Včelařská stanice

Recenze na „Motivační seminář pro střední management“

Naši milí přátelé v Business Success,

děkuji Vám za sebe a manželku za právě uplynuvší Motivační seminář pro střední management, kterého jsme se zúčastnili. Pro mě osobně to bylo užitečné připomenutí toho, co jsem před časem načerpal na třídenní variantě Motivační seminář pro vedoucí pracovníky. Manželka byla ale poprvé a doslova hltala všechny pro ni nové informace. Často jsme k sobě naklonili hlavy a konzultovali poznatky v okamžiku, kdy jsme se poznali v nějaké právě popisované situaci. Asi nejcennějším objevem, který jsem pravděpodobně přešel na předchozím semináři, bylo jednoduché opatření v podobě vytvoření jakýchsi „úředních hodin pro zaměstnance“ za současného vyhrazení času, v němž se skutečně věnuji práci a nepřijímám návštěvy, ani telefonáty. V poslední době jsem totiž pociťoval mimořádné vyčerpání a počínající frustraci z množství práce, přičemž jsem si často připadal roztříštěný, nesoustředěný…bez šance dokončit všechny úkoly. Tohle zavedu ihned v nejbližší době!

Naprosto fenomenální Ivo Jurman nedal účastníkům (a často i našim bránicím) vydechnout a zaměstnal pozornost posluchačů plnou měrou. Je to skutečný odborník na svém místě a velmi nás s manželkou těší, že patříme v Business Success právě jemu.

Mohu-li závěrem vyjádřit nějaké přání, pak Vám přeji mnoho podobně spokojených klientů, jako jsme my, čmeláci v MEDMORAVIi, bohatou invenci a každodenní vrchovatou míru radosti a skutečného požehnání v pravém slova smyslu.

S úctou

Petr Opletal

ředitel a jednatel společnosti
MEDMORAVIA s.r.o.

tel.: +420 604 466 115
e-mail: opletal@darekzmedu.cz
www.darekzmedu.cz

 

V Brně 11. 4. 2019