1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Tomáš Pečinka
Tomáš Pečinka

Tomáš Pečinka

Steinhauser, s.r.o.

Jak jsem se vlastně k tomuto kurzu dostal? Trochu jak slepej k houslím 🙂 10.12. mi přišel velmi stručný mail od mého konzultanta a troufám si říci i přítele Martina Staňka. Díky plné důvěře v Martinově znalosti mé osoby a problému, se kterým se ve firmě setkávám, jsem velmi rychle souhlasil a za 3 týdny jsem seděl v autě směr Sezimovo Ústí. Teď musím říci, že to bylo velice dobré rozhodnutí. Jak od Martina, tak i mé.

Pár dní po kurzu, kdy jsem mohl všechny informace, emoce a zážitky z tohoto kurzu vstřebat, po tom, co jsem se několikrát pokoušel desítkám lidí popsat o čem je tento kurz, jsem pochopil, jak to Martin myslel s tím, že to nejde popsat, že se to musí zažít. Po prvním oťukávání zjistíte, že to, co vám přišlo jako šíleně jednoduchá blbost, najednou není tak jednoduché, že se u toho člověk dokáže zapotit, a ne jednou se i vzteknout a sáhnout si na svoje dno.

Nikdy by mě nenapadlo, jak může být obtížné “být tady a teď“. Až tak byla tato banální věc náročná pro člověka, který je zvyklý všechno hrnout před sebou a jít i “přes mrtvoly”.

Ale doteď si pamatuji to, jak to ze mě spadlo a bylo krásné poznat ten pocit plného uvolnění a pocitu “být tady a teď“. Tento pocit byl pro mě natolik silný, že mě tlačil dále a dále jsem se prokousával kurzem a snažil se dělat cvičení intenzivně a na 100%.

Pro mě bylo silným zážitkem i to, jak jsme se všichni navzájem podporovali, když někdo potřeboval podržet, nakopnout, poradit. Jak z řad supervizorů, tak i z řad účastníků kurzu. Najednou bylo normální upozornit na chybu někoho cizího, zastavit se s někým a říci mu svůj názor, pomoci někomu neznámému.

Po týdnu velice intenzivního tréninku sedáte do auta s obrovským rohlíkem na tváři, protože máte pocit, že život je strašně jednoduchý, jak v pracovním, tak i soukromém životě a máte pocit, že teď budete vše zvládat mnohem lépe a jednodušeji. Starosti, které vám připadaly neřešitelné, jsou najednou vlastně úplně banální a jednoduché.

Co na závěr? Poděkovat Martinovi za dobrý tip na kurz, po kterém se cítím jistější a profesionálnější a našel jsem i vnitřní klid. Také celému týmu Business Success za jejich profesionalitu a lidskost, protože byli po celou dobu kurzu velmi všímaví a ochotní odpovědět na každý dotaz, který se nám zrodil v hlavě.

A pak i všem spoluúčastníkům za super atmosféru a podporu.

Takže vy, kteří dostanete možnost, zkuste si tento kurz prožít. Nebudete litovat.

S pozdravem,

Tomáš Pečinka

Sales manager

Steinhauser, s.r.o.