1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club
  4. /
  5. Systém ve firmě aneb...

Nový koncept Exec Clubu se setkal s velice kladným ohlasem a byl pro všechny zúčastněné inspirujícím setkáním.
Přednášející a účastníci tohoto Exec Clubu byli ze všech koutů republiky a společně vytvořili velice přátelskou atmosféru.
Hlavním tématem byl tentokrát Systém ve firmě vs. její výkonnost, ziskovost.stanislav mudrák_mdp geo_exec club_business success praha

V rámci svého vystoupení se podělil o své zkušenosti Ing. Stanislav Mudrák, ředitel společnosti MDP GEO s.r.o., který seznámil posluchače s tím jak využívá systém k expanzi své firmy.martina zacharová_pas_exec club_business success praha

Martina Zacharová, ředitelka společnosti PAS s.r.o. potom představila Organizující tabuli – OrgBoard své firmy a zhodnotila její přínos pro efektivní a ziskové podnikání.

eva vavrouchová_hestego_exec club_business success prahaPo obědě, který se nesl v duchu letního grilování a byl příjemným navázáním neformálních diskusí účastníků, pokračovala svým příspěvkem na téma zaškolování zaměstnanců paní Mgr. Eva Vavrouchová, personální ředitelka společnosti HESTEGO a.s.

Závěrečnou prezentaci měl potom pan Ing. Miroslav Jakubec, ředitel společnosti Servis Climax a.s. 
Jeho vystoupení zaměřené na zodpovědnost, důvěru a etiku v podnikání bylo velice hodnotným zakončením prezentací klientů.miroslav jakubec_servis climax_exec club_business success praha

Bonusem pro účastníky byla diskuse s konzultantem Business Success, Pavlem Rancem, v rámci které se mohli účastníci zeptat na tipy, návody a doporučení pro ještě lepší využívání systémových nástrojů, které od Business Success získali.

Děkujeme všem, kteří přispěli k vytvoření této velice úspěšné akce, ať už jako přednášející, účastníci a nebo organizátoři.
Přejeme krásné léto a těšíme se opět na setkání v budoucnu.

Za tým Business Success,
Martin Kepka

 

Fotogalerie: