1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Jak velký krajíc si...

První liga v prodejiJistě jste se mnohokrát setkali s posuzováním komunikace… Tato komunikace je dobrá, špatná, žádoucí, nežádoucí… Jak to tedy je? Je správné komunikovat, nebo je lepší držet se starého přísloví mluviti stříbro, mlčeti zlato? Komunikace je v první řadě hlavně nástroj. Dokonce životně důležitý nástroj. Komunikace ovlivňuje náš úspěch nebo neúspěch mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Ale jako u každého nástroje, záleží na tom, jakým způsobem ji použijete. Ostrý nůž může být cenný pomocník při krájení chleba, a zrovna tak může být velmi nebezpečný v nepovolaných rukou. Stejně tak jako ovládáte nůž, můžete se naučit ovládat komunikaci. Faktem je, že v dnešním světě, pokud chcete skutečně uspět, je pro vás právě ovládání komunikace jednou ze základních dovedností.

Chcete své komunikační dovednosti posunout o level výše?
Pokud ano, pak vám mohu vřele doporučit kurz „Jak zlepšit podnikání pomocí komunikace“.

Více informací o kurzu…

Co řekli o kurzu naši klienti?

K. S., KOVOSREAL s.r.o.
Kurz rozhodně předčil veškerá má očekávání. Nejdůležitějším poznatkem je určitě vědomí, že jsem to jen a pouze já, kdo rozhoduje o tom, jak komunikaci povedu a s jakým cílem. Práce s vlastními emocemi a myslí je mi teď daleko bližší. Jsem si jistá, že všechny poznatky stoprocentně využiji nejen v profesním, ale i v soukromém životě. Vřele děkuji Ing. Šrámkovi a panu Kepkovi za úžasný přístup plný upřímnosti a zájmu o mou osobu.

J. K., Provident Financial, s.r.o.
Kurz se stal pro mě přínosem z hlediska nabourání některých stereotypů a zažitých zlozvyků. Podařilo se mi pomocí cvičení „buďte zde“ a „dívejte se na osobu“ zklidnit své „já“. Ráda bych tyto poznatky přenesla na své kolegy v rámci firmy a to nejen prostřednictvím přímé aplikace, ale i jejich zařazením do interních kurzů. Děkuji panu Šrámkovi za jeho optimismus a pozitivní přístup.