1. Úvod
  2. /
  3. Management blog
  4. /
  5. Hledá se kvalitní uchazeč...

Možná jste v nedávné době také narazili na problém „Jak získat kvalitního člověka pro práci u nás ve firmě?

Jak najít kvalitní lidi, jak je rychle zaškolit, aby pracovali samostatně a jak je motivovat? Toto je horké téma bezesporu většiny firem. A díky současnému vývoji pracovního trhu je to téma stále palčivější.
Chceme nové lidi, máme pro ně práci, hledáme, ale nedaří se nám najít toho správného. Nejsme pro potenciální uchazeče dostatečně atraktivní, když se už najde šikovný kandidát, nakonec se rozhodne jít jinam. Připomíná vám to něco?

Hledá se KVALITNÍ uchazeč o práci_vlasta opelková_business success_tipy pro váš úspěch

Je pravda, že i taková „drobnost“ jako dobře napsaný inzerát na pracovní pozici může výrazně zjednodušit úkol personalistovi nebo šéfovi přitáhnout ty správné lidi. Ať už si personální inzerci vytváříte sami, nebo využíváte externích služeb, je to rozhodně bod, kterému se vyplatí věnovat pozornost. Nám v Business Success se osvědčila spolupráce se společností Performia. I pro zkušeného personalistu bývá často pohled specialisty zvenčí velmi cenný.

Ale existují i další tipy a možnosti, jak zvýšit zájem o práci ve vaší společnosti.
Co dál ještě může firma jako zaměstnavatel udělat pro to, aby zvýšila zájem potenciálních zaměstnanců a spolupracovníků o práci zrovna u nich?
Tentokrát jsme se obrátili přímo na naše klienty a připravili pro vás Exec Club právě na toto téma. Pokud vás zajímá, jak si s tím, jak být atraktivní firma a doslova přitahovat ty správné lidi, poradili někteří z našich klientů, přijďte se 22. června 2016 inspirovat.