1. Úvod
  2. /
  3. Nezařazené
  4. /
  5. Oslava 20 let Business...

Vkročili jsme do třetího desetiletí fungování Business Success na českém trhu.

V pátek 19. srpna 2016 jsme uspořádali zahradní slavnost, kde jsme společně s našimi klienty oslavili 20. výročí firmy.

Po zahájení a proslovu majitele firmy, Rastislava Zachara, jsme ocenili naše dlouholeté klienty. Martin Kepka a Martin Staněk pobavili hosty miniseminářem na téma „Jak spolehlivě přijít o zákazníka“. Společně s moderátorem akce dali spolehlivé tipy a návody, které při aplikaci povedou k tomu, že o své klienty určitě přijdete. 🙂

Překvapením pro dámy byla možnost nechat si udělat umělecký portrét. Pozvaný portrétista tak 6 vylosovaným účastnicím slavnosti vytvořil nádherný dárek. Pro ostatní hosty byla k dispozici další umělkyně, a to karikaturistka. I ona vtipnou formou potěšila naše hosty. Mnoho přítomných párů toho využilo a nechalo si vytvořit společnou karikaturu.

Všichni účastníci zahradní slavnosti byli zařazeni do slosování tomboly, ve které hlavní cenou byla poukázka v hodnotě 20 tisíc na služby Business Success. V tombole bylo mnohé, ale jedna cena tak trochu vybočovala z řady. Speciální cenou byla 2 hodinová návštěva majitele firmy Rastislava Zachara, kterou výherce mohl využít na seminář, konzultaci, nebo neformální rozpravu, prostě dle svého uvážení.

Historii uplynulých dvaceti let připomenula fotogalerie „Náš příběh“, která bezesporu zachytila důležité milníky společnosti Business Success. Hosté rovněž měli možnost prohlédnout si zázemí firmy.

Prohlédněte si kompletní fotogalerii z akce „20 let Business Success“

Bohatý raut, včetně grilovaných pochoutek a ochutnávka exkluzivních vín pomohly dotvořit úžasnou atmosféru celé události. Vrcholem akce pak byl vystoupení finalistky soutěže Hlas Česko Slovenska Venduly Příhodové.

jak nepřijít o schopné zaměstnance_brožura_business success_pavel ranc

Nová publikace z dílny Business Success čekala na každého účastníka party

Jako dárek na rozloučenou dostali všichni hosté zcela novou publikaci Jak nepřijít o schopné zaměstnance?. Důkazem toho, že program akce byl pestrý a zajímavý bylo i to, že se řada hostů zdržela do pozdních nočních hodin.

Velice si vážíme toho, že jsme mohli oslavit toto jubileum a že jste jej oslavili společně s námi.

Děkujeme za všechny dárky, které jsme dostali. Vážíme si všech gratulací, které jsme obdrželi.

Těšíme se, že se společně s vámi všemi budeme setkávat další roky.

 

Tým Business Success

 

 

 

Podívejte se, jak Rastislav Zachar rozbaloval jeden skutečně originální dárek. 🙂 Skoro „na míru“.

Pár skutečně netradičních dárků. Moc děkujeme!

Značně netradiční miniseminář „Jak spolehlivě přijít o zákazníka“ v podání Martina Staňka a Martina Kepky.

Věříme, že vás pobaví.