1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Ing. Bohuslav Nevěřil
Ing. Bohuslav Nevěřil

Ing. Bohuslav Nevěřil

TAGROS a.s.

Hodnocení Exec – Clubu.

Letos (18.6.2019) jsem se poprvé zúčastnil Exec-Clubu.

Důvod účasti byl poněkud zvláštní. Bral jsem to jako odpočinkový výlet. Po náročném období před volební valnou hromadou jsem si prostě chtěl nějak rozumně odpočinout. A tady se mi líbilo místo konání, termín a myšlenka.  A protože moje zkušenost se vším, co jsem doposud v podání Business Success absolvoval, byla vždy veskrze pozitivní, řekl jsem si, že to zkusím.

Přihlásil se a jel. Bez nějakých očekávání, nijak zvlášť nepřipraven, prostě jen tak.

Překvapení první:

Prostředí – nikdy jsem v těchto místech kousek od Brna nebyl, ale prostředí hotelu Atlantis mi přišlo úplně úžasné a neskutečně uklidňující.

Překvapení druhé:

Byť to asi nebyla úplně zanedbatelná akce a organizačně jistě byla dost náročná, všichni kolem – hlavně lidé z  Business Success mi připadali úplně přirozeně uvolnění – jako by ani nebyli v práci, ale spíš na dovolené.

Překvapení třetí:

Vystoupení přednášejících, mohu-li je tak nazvat. Nebo lépe vystoupení kolegů.  Žádné vědecké úvahy, ale ryzí a někdy až drsná pravda o životě a přitom ze všech byla cítit obrovská vůle jít dál všemu navzdory.

 

Závěr:

Nic jsem neočekával, mnoho jsem si odnesl.

Celý den byl prostoupen pozitivním myšlením.

A v každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.

A proto díky všem, co se o tento den zasloužili.

 

Ing. Bohuslav Nevěřil

TAGROS a.s.