1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Jana Vondráčková
Jana Vondráčková

Jana Vondráčková

FOXON s.r.o.

Recenze na úvodní seminář „Jak odhalit a zvládat vlastní rezervy v komunikaci?“

Toto školení jsem objevila díky doporučení kolegy z práce. Věřím, že komunikace je základem zdravých mezilidských vztahů (jak soukromých, tak i pracovních), i když se tato dovednost často podceňuje a ve školách na to není kladený takový důraz.

I přesto, že jsem neměla žádná konkrétní očekávání, protože školení bylo zdarma, musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Lektor mě zaujal již v prvních minutách. Komunikoval se mnou očima a vše bylo pro mě srozumitelné, což jsem považovala za velmi příjemné. Využíval také mnoho praktických příkladů, které podpořil historkami a ukázkami.

Absolvování tohoto školení považuji za přínosné, protože jsem si odnesla několik „aha momentů“. Tyto momenty zahrnují: mít odvahu konfrontace při komunikaci, věnovat lidem opravdovou pozornost a nedělat při rozhovoru s někým jiné věci, a také přístup k zadávání úkolů, když se ptám na pochopení. Místo otázky „Pochopil jsi mě?“ spíše vyzvat druhou stranu, aby mi svými slovy řekla, jak to pochopila a jaké jsou její další kroky ke splnění úkolu.

Celkově jsem byla s tímto školením velmi spokojená a ráda bych jej doporučila dalším zájemcům.

Jana Vondráčková

Marketingová ředitelka

FOXON s.r.o.