Recenze na seminář „Vedení obchodního týmu“
Jako vždy ve skvělém tempu.Určité věci jsem si potvrdil a spousta nových dozvěděl. Děkuji.
Jako první zavedu určitě trénink a drilování otázek, hru na pracovišti. Už jich za sebou pár mám, ale z té druhé strany.
Martin Kohout
Obchodní zástupce
