Recenze na úvodní seminář „Co nám bere životní energii?“
Každý z nás máme nějaké životní hodnoty a priority. Tak je tomu také u mě, jsem zásadový nekuřák, zásadový abstinent, zásadový…, jsem se považoval za lepšího než ostatní. Díky otevřenosti, srozumitelnosti řečníka jsem si uvědomil, že věci jsou trochu jinak a je potřeba se na to podívat i jinýma očima. Můj pohled je určitě dobrej, ale to je málo. Už se těším na seminář pana Staňka a na to, jak půjdeme k věci, až na dřeň.
Martin Cihlář
Technický ředitel
