Recenze na seminář „Čestnost není přežitek“
Úžasné, inspirativní, nabilo mě energií a tím, že to jde s lidmi zvládnout, i když nejsou etičtí. Jako první zavedu: ověřovat duplikaci lidí, ať předejdeme nedorozumění a omezíme problémy.
Zuzana Ingr
Vedoucí personálního úseku
