1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Pavel Krajča
Pavel Krajča

Pavel Krajča

MSV Metal Studénka, a.s.

Recenze na „Spolupráci s Business Success“

Business Success je pro mne partnerem pro vzdělávání již od r. 2017. Semináře a konzultace jsou pro mne inspirací i nastavením zrcadla, kde mám prostor k zamyšlení a nastartování potřebných změn. Prezentované vzorce chování a přístup k osobnímu i firemnímu rozvoji jsou mi velmi blízké. Mnohokrát jsem si na seminářích uvědomil širší kontext svého chování i jednání včetně propojenosti soukromého i pracovního života.

Moje životní cesta a osobní růst je založen na tvrdé a poctivé každodenní práci. V rámci skupiny firem našich akcionářů jsem se za 18 let propracoval z technika kvality do vedení třech výrobních společností a zejména přechod do manažerských funkcí byl pro mne zásadní a průlomový.

Spolupráce s Business Success mě pomohla a formovala v osobním růstu i přístupu k lidem, kolegům, práci i osobnímu životu, kde je velmi důležitá vyváženost a rovnováha. Princip zavedení hodnocení zaměstnanců za produkci nám přinesl zlepšení efektivity a výkonnosti o 5 %. Při zavádění tohoto systému jsem si uvědomil, jak těžké je vůbec nadefinovat konkrétní produkty a cíle, kterých chceme u jednotlivých zaměstnanců dosahovat. Je to určitá filozofie a způsob pro dosahování předem daných konkrétních cílů na úrovni jednolitých zaměstnanců i celé společnosti, která je mi osobně velmi blízká.

 

Pavel Krajča 

Generální ředitel, předseda představenstva

MSV Metal Studénka, a.s.