1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Václav Větrovec
Václav Větrovec

Václav Větrovec

VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Recenze na „Spolupráci s Business Success“

V době, kdy jsme poznali BS a absolvovali první seminář, jsme provozovali malé truhlářství a přidružovali obchodněmontážní činnost v segmentu vnitřních dveří a zárubní, dále dřevěných podlah a také schodů v malé provozovně s plochou 80m². Byli jsme takoví typičtí „garážníci“. Náš obrat byl 10mil a měli jsme 8 zaměstnanců. Usínali jsme s tím, že toho necháme. Byl rok 2002 a my poprvé usedli na seminář.

Do roku 2010 jsme vyrostli na 25 spolupracovníků a poprvé pokořili hranici 100mil. I přes kulminaci finanční krize, která začala v roce 2008, jsme v roce 2010 dokončili a otevřeli firemní budovu s užitnou plochou 1600m². Už jsme neusínali s tím, že toho necháme, ale usínali jsme s plány na přístavbu druhé budovy a plány na další rozvoj naší společnosti. V roce 2013 jsme zavedli na trh vlastní značku dveří SANDE. Rozšířili jsme sortiment o mobilní přestavitelné příčky a poprvé zrealizovali dodávku a montáž dveří a zárubní do 1300 bytů a 360 RD/ rok. V roce 2016 jsme dokončili přístavbu druhé haly a navýšili jsme obchodní prostory o 1400m², sortiment jsme rozšířili o prodej keramických obkladů, dlažeb a koupelnový nábytek. Tento rozvoj samozřejmě vedl ke kontinuálnímu navyšování personálu a tak i k potřebě personálních dovedností. Naštěstí má BS sesterskou společnost Performia. Její jedinečné semináře nám otevřely tajemství personalistiky. Expanze si vyžádala další přístavbu a tak začalo plánování další haly. V roce 2021 jsme dokončili třetí halu o užitné ploše 2000m².

Dnes, cca v polovině roku 2022, kdy vyprávíme tento drobný příběh, má naše rodinná firma 60 spolupracovníků a provozujeme obchodní areál s komerční plochou 5000m². Uvědomujeme si, že díky BS a Performii, se ze dvou neználků managmentu podniku stali lidé, kteří vedou tým fantastických lidí a nemají dne, aby se netěšili do práce.

Manželé Větrovcovi

 

Václav Větrovec

Výkonný ředitel

VETOS dveře a zárubně, s.r.o.