1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Petr Zugar
Petr Zugar

Petr Zugar

Seco Tools CZ s.r.o.

Na semináře BS chodím téměř každé léto a “předepisuji si” je jako určitou mentální očistu a zdroj inspirace pro další práci. Tento rok mě zaujalo téma Vyšší liga managementu. Už ten název byl víc než zajímavý a po konzultaci obsahu s naším konzultantem, Martinem Staňkem, jsem se na něj přihlásil.

Když se termín semináře přiblížil, tak jsem právě řešil problémy s odchody zaměstnanců z kanceláře a popravdě se mi tam příliš nechtělo. Nakonec se ukázalo, že tento seminář pro mě přišel v pravý čas a získal jsem tam spoustu podnětů pro další práci s lidmi. Seminář v podání Rasťa byl jako obvykle velmi zajímavý, doplněný spoustou příkladů z praxe pro lepší pochopení. Také se tam sešla skupina fajn lidí, se kterými se dobře diskutovalo k daným tématům.

Ty dva dny velice rychle utekly a celý následující víkend jsem měl nad čím přemýšlet. Hned od pondělí jsem začal pracovat na zvládnutí nastalé situace, kterou nyní máme zpátky pod kontrolou.

Chtěl bych touto cestou BS poděkovat za všechny absolvované semináře, tréninky pro naše zaměstnance a osobní konzultace k různým tématům. Svou práci děláte skvěle, vydržte v nastaveném kurzu a určitě spolu budeme spolupracovat i v dalších letech.

 

Petr Zugar

Jednatel

Seco Tools CZ s.r.o.