1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Zdeňka Škochová
Zdeňka Škochová

Zdeňka Škochová

výkonná ředitelka PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

V Praze, 6. února 2018

Motivační seminář pro vedoucí pracovníky jsem prvně navštívila již před mnoha lety a vybavuji si moje nadšení, které jsem zažívala. Dnes jsem v úplně jiné situaci, řídím tým lidí, plánuji a jako šéf cítím, že i já sama si musím dobíjet baterky. To byl ten hlavní důvod, proč jsem se rozhodla si motivační seminář zopakovat.

Všechny informace, které zde zazněly, pro mě nebyly neznámé. Nicméně osobní poznámky v průběhu semináře a potvrzení toho, co dělám správně, je to nejcennější, co jsem si odnesla. Nejdůležitější ze semináře je vzít dané informace a použít je v životě. Když si projdu své úkoly z motivačního semináře, který jsem absolvovala v říjnu 2017, tak se již některé povedly.

Koncem roku 2017 jsem se sešla s klíčovými členy týmu, abych zjistila jejich důvody, proč jsou se mnou. Zavedla jsem směrnici a sdílení zpětných vazeb od klientů s realizačním týmem. Potvrzení jejich dobré práce je pro ně hodně důležité. Dopsala jsem chybějící směrnice a manuály. Toto jsou možná navenek neviditelné kroky, ale ve firmě mají obrovský význam pro řízení, zastupitelnost a kompetentnost. Z úkolů mi ještě část chybí dokončit. Stěžejní pro mě ale je, že jsou to správné a praxí ověřené kroky. Na dělání chyb není čas.

 

Zdeňka Škochová
PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.
Poděbradská 206/57
198 00   Praha 9