Recenze na úvodní seminář „Co nám bere životní energii?“
Za mě to bylo hlavně zajímavé v tom, že si člověk uvědomí, že to, co aplikuje v práci nebo doma, se promítá do všech oblastí života. Pro mě osobně bylo klíčové uvědomění, že nemůžu ovlivnit druhé lidi, ale můžu rozpoznat, s jakými typy lidí přicházím do kontaktu, a podle toho se zachovat. Neočekávala jsem žádné konkrétní řešení pro své situace, protože to ani není možné, ale vnímám to jako vodítko a směr k tomu, aby člověk lépe navazoval a budoval pracovní vztahy a zároveň pracoval sám na sobě.
Aneta Janečková
Zákaznická podpora
