1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Petr Dostál
Petr Dostál

Petr Dostál

UNIHAL s.r.o.

V Otrokovicích, 28. srpna 2018

Dobrý den, paní Kubová,

na Vaši firmu jsem neměl žádné reference, de facto jste se objevila u nás ve firmě sice na ohlášení, ale z mé strany to měla být jedna z mnoha schůzek, které mi nic nedají. Váš neutuchající optimismus a vystupování při jednání mě přesvědčil, že bych mohl zkusit seminář Finanční management. Ve firmě mám na starosti mimo jiné i finance, tak jsem byl na seminář zvědav, co mi přinese.

Při absolvování „Finančního managementu„, který se konal v dubnu 2018, jsem nabral poznatky, které mi ukázaly i jiný pohled na finance, než člověk má ze svého pohledu podnikání, i když některé „zákony o penězích“ jsem aplikoval ve své firmě i dříve. Na školení jsem potkal hodně zajímavé lidi, nejen lektora Ing. Zachara, ale také účastníky, kterým jste předali, dle jejich sdělení, během mnoha seminářů užitečné informace.

Asi nejlepší reference je tak, když se Vám účastníci na semináře vrací. Osobně jsem v červenci 2018 navštívil „Motivační seminář“ vedený Ing. Jurmanem, který se mi hodně líbil a tak jsem šel ještě v srpnu na nadstavbu seminář „Vyšší liga managementu“ vedený opět Ing. Zacharem.

 

Všechny semináře byly vedeny profesionálně, záživně a dostal jsem hodně informací, které se snažím aplikovat ve firmě. Letos mám cíl aplikovat strukturu firmy – dodělat klobouky, omezit zbytečné výdaje a dostat firmu na vyšší emoce.

Firmu Business Success bych bez váhání doporučil dalším zájemcům, kteří chtějí ve svém životě růst.

 

S pozdravem,

Ing. Petr Dostál

jednatel společnosti UNIHAL s.r.o.

Třída Tomáše Bati 1766

765 02 Otrokovice

www.unihal.cz