1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Petr Juráček, Mateřská škola...
Petr Juráček, Mateřská škola a Základní škola Ostopovice

Petr Juráček, Mateřská škola a Základní škola Ostopovice

Poděkování za profesionální přístup

22. srpna 2014

Vážení obchodní přátelé,

chci vám poděkovat jménem svým i jménem naší Mateřské školy a Základní školy Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace za pomoc při nastavení systému organizace, jednoznačného řízení, nastavení zodpovědnosti zaměstnanců, jejich komunikaci a řešení konfliktů v naší škole.

Díky doporučení jsem si v dubnu 2013 sjednal schůzku se zástupcem Vaší firmy, panem Martinem Staňkem. Nejprve jsme diskutovali o situaci ve škole a možnostech pomoci, spolupráce. Velikou překážkou se mi zdály finance, které bych musel vynaložit na seminář nabídnutý panem Staňkem. Ve školství zatím nejsou rezervy na taková školení. Nakonec jsem se však rozhodl pro radikální a nutné řešení a přihlásil se na Motivační seminář pro vedoucí pracovníky (červenec 2013). Po tomto výborném nastartování jsem byl schopen pojmenovat slabá místa školy a začal měnit především její organizační strukturu. Následně jsem navštívil i seminář Schopnosti vůdce (listopad 2013). Výsledkem je jasná struktura školy a jednoznačné kompetence všech zaměstnanců.

V červnu 2014 jsem i díky těmto pozitivním krokům obhájil místo ředitele a nyní se připravuji na další seminář o komunikaci.

Jsem osobně přesvědčen, že investice do vzdělání je vklad do budoucnosti nejen pro naše žáky, ale i pro mě a mé spolupracovníky.

 

Přeji Vám hodně úspěchů, mnoho dobrých obchodních partnerů a prosperitu.

S uctivým pozdravem

Petr Juráček, ředitel školy

Mateřská škola a Základní škola Ostopovice

okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 18, 664 49  Ostopovice

www.zsostopovice.cz