1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Ing. Stanislav Štábl
Ing. Stanislav Štábl

Ing. Stanislav Štábl

jednatel a ředitel společnosti SG-geoprojekt, spol. s r.o.

V roce 2014 se má firma komíhala na vlnách trhu a já myslel, že mám firmu pod kontrolou. Ale byl jsem doslova otrokem ve své firmě. Místo abych firmu směroval, tak jsem hasil každodenní požáry. Rozhodl jsem se, že sebe jako šéfa změním a se sebou jako člověkem budu pracovat. Nechtěl jsem padnout ještě více níže.
Pak mi kanceláří procházeli obchodní zástupci se zaručenými způsoby, jak si manažersky pomoci. Vlastně to ale byli pouze „obchodníci s horkou vodou“. Nabízeli pouze kurzy. Nic více. Obchodníci mluvili, já mlčel.
Poslední obchodník  s vodou byla Jana Kubová. Nenabízela kurz. Měla s sebou plné porozumění a nabídla cestu. Disponovala osobním kouzlem a důvěryhodností. Já mluvil, ona poslouchala. Cesta, kterou mi nabídla mě dovedla ke změně mnoha věcí v mém životě.
Business Success mne na seminářích proprali, nastavili mi zrcadlo, nechali mě projít „králičí norou“ sebepoznání. Díky dlouhodobému přátelskému přístupu Jany a jejích kolegů jsem zcela změnil komíhání firmy na kontrolovanou plavbu po moři příležitostí.
Díky nové cestě nyní na sobě mohu pracovat a stávati se lepším, etičtějším a vyrovnanějším člověkem. I v tomto mě Jana pomáhá nad rámec svých povinností. Často mě její slova vyvedla z temnoty a zaslepení. Ta pomoc do života a postavení na novou cestu pro mne znamená velmi mnoho. Proto z hloubi svého srdce děkuji Janě Kubové a také celému týmu Business Success.
Děkuji.
Ing. Stanislav Štábl
Jednatel a ředitel společnosti
Údolní 567/33
602 00 Brno