1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Václav Větrovec
Václav Větrovec

Václav Větrovec

jednatel společnosti VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Business Success
Tűrkova 2332 / 1
Praha 4 – Chodov
149 00

Ahoj všichni z BS.
Našel jsem dnes chvilku času, abych Vám napsal pár řádků k internímu prodejnímu semináři, který jste uspořádali o víkendu pro naši společnost. Již první den byla „atmosféra“ velice příjemná a hezká. A nyní, týden po semináři, je naprosto úžasná. Musím říci, že vidím několik věcí, které chci v této záležitosti zmínit.

Stav v naší společnosti před zmíněným seminářem byl dobrý, ale cítil jsem, že je potřeba produkci podpořit a stále dodávat nějaké kroky k vyšší produkci a většímu elánu lidí. Zvolil jsem interní seminář a potvrdilo se mi, že jeho význam má několik hodnot. Jednou jsou získané informace, dalšími hodnotami jsou vysoké semknutí,  jednocení týmu, zvýšení interní komunikace a v neposlední řadě a pro mě důležité konstatování, že takový seminář má léčebný účinek, pokud na něm sedí správní lidé. Proto mi i na tomto semináři došlo, jak je důležité mít správný personál, protože jinak veškeré snahy a investice do vzdělávání jsou neefektivně využity. Musím potvrdit fakt, že dnešní tým byl sestaven z 80% již na základě spolupráce se společností Performia.

Průběh semináře byl pak naprosto fascinující. Osobně chci potvrdit trenéra, že je to profesionál, který zvládl seminář naprosto úžasným způsobem.
V minulosti jsem udělal semináře, z kterých jsem byl také nadšený, ale vyhořelo to velice rychle a já pak měl v hlavě jen tu sumu „jakoby“ vyhozených peněz. Zjistil jsem, že jsem na seminář vzal lidi, co tam neměli být. Během loňského roku jsem došel ke dvěma podstatným věcem – účelu a vědomí. Nemá cenu doufat, že nějaký seminář změní naší společnost a mi budeme prodávat hned o 1000% více. Jsou to pouze vyhozené peníze, pokud nebude naší společností prorostlá etika a morálka. Na základě mé zkušenosti, kterou mám z loňského roku, je pro mě pravidlem, že prvořadá je etika na financích. Jestliže není toto v pořádku, jakékoliv vědomostní zisky týmu jsou zmařeny, protože zdrojová etika společnosti není v pořádku a pak znehodnocuje získané věci ze studií. Proto vidím velký úspěch z právě absolvovaného semináře.

JEDNATEL
Václav Větrovec