1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Zdeňka Masopustová
Zdeňka Masopustová

Zdeňka Masopustová

ředitelka BASIC - Česká republika, z. s.

Se společností Business Success spolupracuji dlouhá léta. Účastním se pravidelně jejich seminářů a některé si občas i zopakuji. Vždy mě nabijí novou energií, nápady a sílou dál pracovat na rozvoji naší společnosti. Semináře mi pomohly v mé práci, a to nejen v organizačních věcech firmy, ale i ve zvládání lidských stránek.

V loňském roce jsem se zúčastnila semináře s názvem Kam se ztrácí má energie, který mě velmi nadchnul. Dostala jsem odpovědi nejen na to, kam se ztrácí má energie, ale i to, proč jdou některé věci složitě, nebo vůbec nejdou. Pochopila jsem , jak najít zdroj, který vytváří problémy a dostalo se mi i odpovědi, jak tento zdroj problémů zvládnout.

Po této zkušenosti jsme ve spolupráci s Business Success letos v lednu (pozn. red.: 2017) na toto téma uspořádali i interní seminář pro naše ředitele a lektory poboček. Všem zúčastněným se tento seminář líbil. Ze semináře odcházeli nadšení a s odstupem času mohu říci, že jim pomohl ve fungování nejen v zaměstnání, ale i v soukromém životě.

Seminář Kam se ztrácí má energie bych ohodnotila jako základní pro další vzdělávání a bezproblémové fungování nejen v pracovním, ale i soukromém životě.

Touto cestou bych chtěla poděkovat celé firmě za skvělou práci, kterou dělá a přeji velmi mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů.

 

Zdeňka Masopustová
ředitelka

BASIC – Česká republika, z.s.
Petra Bezruče 887/41
182 00 Praha 8 – Kobylisy

www.basic.cz