1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Barbora Schüllerová Dis.
Barbora Schüllerová Dis.

Barbora Schüllerová Dis.

Popron Systems s.r.o.

Recenze na kurz „Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace“

Komunikačního kurzu jsem se zprvu bála, nevěděla jsem, co mám čekat. Obávala jsem se především výstupu z komfortní zóny a říkala jsem si, co budeme 4 dny na kurzu dělat? Nakonec jsem však byla nesmírně vděčná, že jsem se ho mohla zúčastnit, protože průběh kurzu byl nad moje očekávání.

Lektor, pan Kuba, je velmi charismatický, takový typ člověka, u kterého jsou vidět zkušenosti s daným tématem.

Nejvíce mě oslovily praktické situace, o kterých jsme hovořili a na kterých jsme trénovali. Již po prvním dni, kdy jsem byla tedy hodně unavená, jsem věděla, že to bude jízda. Další dny únava již pominula, protože praktická cvičení byla velmi záživná, a to i cvičení, kde jsme měli několik hodin jen klidnit svou mysl.

Právě toto cvičení mi přineslo do pracovního, ale i soukromého života největší benefit.

Umět se koncentrovat v situacích, které jsou náročné, nepříjemné, nebo i nudné. Někdy je těžké, být ve střehu, nebo naopak v klidu, ale zde učené metody jsou tak efektivní, že dnes i v praxi vím, jak na to.

Zpětnou vazbu jsem dostala hned doma, kdy mi bylo řečeno: Ty jsi nějaká jiná. Taková klidnější. To mě velmi potěšilo, a o to víc, když jsem mohla získané dovednosti využít i v práci.

Krizové situace nyní zvládám mnohem klidněji.

Atmosféra na kurzu byla velmi příjemná, všichni účastníci jsme byli naladěni na stejnou vlnu, což si myslím že je i důsledek toho, jak je kurz koncipovaný. I ti nejvíce skeptičtí odcházeli s dobrým pocitem, že jim to něco dalo.

Doporučuji komunikační kurz úplně každému, i zdatným komunikátorům. Myslím, že by to mělo být povinné. Naprosto nelituji ani časové, ani finanční investice, protože to, co jsem na kurzu zažila a naučila se, si budu pamatovat celý život.

Barbora Schüllerová Dis.

Provozní ředitelka

Popron Systems s.r.o.