1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Ing. Karolina Špinková
Ing. Karolina Špinková

Ing. Karolina Špinková

ředitelka školy CEDUK

V Praze 14. března 2016

První kontakt se společností Business Success byla pozvánka na dvouhodinový seminář na téma Jak zvládat stres. Jelikož je stres náš každodenní průvodce a současně mě potěšila kultivovanost komunikace se společností, ráda jsem souhlasila.

Byla jsem příjemně překvapena, že se jednalo o plnohodnotný seminář, takovou vstupní „ochutnávku“ s velmi zajímavými a praktickými poznatky a doporučeními. Už jsem dále neváhala a během několika týdnů jsem absolvovala všechny krátké semináře, na různá témata, jako je Prodej, Marketing, Komunikace, které společnost nabízí. Jednalo se vždy o plně profesionální kurzy, nabité informacemi. Lektoři jsou odborníci v oboru, umí skvěle zaujmout a vtáhnout do děje, což jako pedagog umím ocenit. Proto jsem se rozhodla oslovit společnost a zeptat se na možnost realizovat přednášku pro studenty vyšší odborné školy, na které působím. Povedlo se, studenti si již 2x měli možnost poslechnout skvělé vystoupení pana Pavla Rance, který je dle mého názoru na špici svého oboru. Téma, rozsah, hloubku i přednes dokonale přizpůsobil potřebám a zájmům studentů, ti ho odměnili zaslouženým potleskem. Nejednalo se jen o přednášku, ale o „plnokrevný“ a obohacující pohled na život, vztahy na pracovišti se všemi aspekty, které lidská komunikace přináší.

Rovněž musím ocenit kvalitní publikace na celou řadu témat, které píší jednotliví lektoři a které mohou sloužit i jako praktický výukový materiál. Naši studenti je mají v rámci doporučené literatury.

Jménem svým i našich studentů děkuji za vše a přeji hodně úspěchů.

 

S úctou a pozdravem,

Ing. Karolina Špinková

ředitelka školy CEDUK
Soukromá VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA, spol. s r.o.

Sídlo: U Půjčovny 952/2, 110 00 Praha 1
Adresa: Karlínské náměstí 7, 180 00 Praha 8