1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. JUDr. Václav Čmolík
JUDr. Václav Čmolík

JUDr. Václav Čmolík

předseda dozorčí rady ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.

Absolvoval jsem v měsíci červenci 2016 „Motivační seminář“ organizovaný firmou Business Success, spol. s r.o., pod vedením Ing. Rastislava Zachara a chtěl bych se touto cestou k semináři vyjádřit.

Byť obsahem semináře byla témata, která jsou v běžném životě a manažerské práci frekventovaná a známá, bylo k těmto notorietám řečeno mnoho zajímavého.

Velmi přesvědčivým a zajímavým způsobem byla jednotlivá témata řazena, doprovázena příklady z různých oblastí života jednotlivců, pracovních týmů i firem, a to s logickým gradováním, že bylo velmi snadné vnímat a přijímat závěry a na jejich základě nebylo možné vyhnout se souběžně probíhající konfrontací s vlastní firemní praxí a zamyšlením se nad dosavadními řešeními různých firemních situací vyskytujících se při vedení a řízení lidí.

Přínos semináře nezůstal jen na úrovni kvalifikovaného, zajímavého a srozumitelného přednesu problematiky. Seminář byl přínosný logickým výběrem a spojením témat tak, že vznikl celek, který běžné semináře nepojmou. K tématům poskytl přednášející také hierarchizaci a systematizaci motivačních faktorů způsobem, který vychází z praxe, a pro ni je také určena, čímž je takto vedený seminář ve srovnání s možnostmi osvojení si této problematiky z obvyklé manažerské literatury výrazně efektivnější.

Seminář osloví zejména ty zájemce, kteří chtějí získat filozofický nadhled doprovázený aplikovatelnými závěry pro zdánlivě snadnou oblast manažerských dovedností.

 

JUDr. Václav Čmolík

ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.
třída Tomáše Bati 5334
760 01 Zlín

E-mail: info@zps-fn.cz