1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Kamila Zárychtová
Kamila Zárychtová

Kamila Zárychtová

Business for Breakfast Česká republika s.r.o.

Praha 9. května 2016

Vážený pane Kepko,

velice Vám děkuji za doporučení semináře o Marketingové komunikaci, který jste v rámci Business Success pořádali. Tento seminář byl pro mě velmi hodnotný, konečně například vím, jaký je rozdíl mezi reklamou a public relations a co vše se dá v rámci public relations dělat.

Na semináři jsem získala mnoho praktických nápadů, jak mohu zkvalitnit propagaci své firmy a mohu říct, že vznikl opravdu dlouhý TO DO list.

Již jsem na některých věcech začala pracovat a z prvních akcí mám pozitivní výsledky. Váš seminář mi vnuknul mnoho myšlenek, které mě inspirovaly k dalším akcím, kterými nyní začínám podporovat svoji společnost. Každopádně mám pocit, že už konečně vím, co mám dělat v rámci propagace a dává mi to smysl a „hlavu a patu“.

Velmi ráda bych poděkovala speciálně Vám, za Vaši vstřícnost a ochotu konzultovat se mnou veškeré mé otázky, které jsem v souvislosti s tímto tématem měla. Z našeho společného setkání jsem si opět odnesla mnoho dobrých rad, které nyní implementuji, a dávají mi velký smysl.

Těším se na další semináře Business Success a spolupráci s Vámi!

S úctou,

Kamila Zárychtová

Zakladatelka a ředitelka Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.

Husitská 344/63
130 00   Praha 3
Mobil: 608 066 363
E-mail: bforb@bforb.cz