1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Martin Šlauer, jednatel společnosti...
Martin Šlauer, jednatel společnosti Web Consulting – design, web, hosting s.r.o.

Martin Šlauer, jednatel společnosti Web Consulting – design, web, hosting s.r.o.

Se společností Business Success spol. s r.o. jsem na doporučení mého dlouholetého kamaráda začal spolupracovat v létě 2011, kdy jsem se zúčastnil semináře s názvem Neuvěřitelný seminář o prodeji.

Tento seminář mi ukázal, že naši obchodníci (včetně mě) mají značné mezery a je zde obrovský potenciál pro jejich zlepšení. Získané znalosti a praktické rady se jako jednatel společnosti snažím zavádět do praxe a s obchodníky drilovat jednotlivé situace, se kterými se v prodeji denně setkáváme. Po několika měsících mohu vyhodnotit, že úspěšnost obchodních schůzek o dost vzrostla a obchodní jednání se stala mnohem příjemnější.

V průběhu roku jsem se zúčastnil několika dalších seminářů a měl i několik konzultací s panem Ing. Ivanem Šrámkem a nutno říci, že pokaždé to pro mě a mou společnost bylo přínosem.

Posledním seminářem, kterého jsem se zúčastnil, byl seminář Tajemství on-line marketingu. Před seminářem jsem měl pochyby, protože jsme společnost, která se internetovým marketingem zabývá a nabízí ho. Nebyl jsem si jist, zda pro nás seminář bude mít nějaký přínos a nebudou to vyhozené peníze. Většina zmíněných věcí pro nás nebyla novinkou, nicméně na semináři to bylo pojato tak, že jsem na mnohé věci začal pohlížet z jiného úhlu a dal si je do jiných souvislostí. Zpětně mé rozhodnutí zúčastnit se hodnotím za správné a našim klientům mohu přislíbit, že je v roce 2012 posuneme zase o kus dále.

Se spoluprací s Business Success počítám i v následujících letech a věřím, že kvalitní a profesionálně zvládnuté semináře, konzultace a workshopy pomohou nejen naší společnosti, ale také našim klientům.

 

Tímto Business Success děkuji za dosavadní spolupráci.

 

S pozdravem,

 

Martin Šlauer
Jednatel společnosti Web Consulting – design, web, hosting s.r.o.

Tel.: +420 777 090 905

Email: martin.slauer@webconsulting.cz