1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Ing. Jan Duda
Ing. Jan Duda

Ing. Jan Duda

PCV Computers, s.r.o.

V Praze 4. října 2015

Vážený pane Ranci,

rád bych se s Vámi podělil o své zkušenosti s Business Success. Když jsem poprvé o Business Success uslyšel, byl jsem k nabízeným službám spíše skeptický. Nakonec jsem se však rozhodl to vyzkoušet a přihlásit se na Motivační seminář. Dodnes si pamatuji, jak jsem byl překvapen věcností sdělení, jednoduchostí formy, ale zároveň silou předávaných informací.

Seminář jsem absolvoval s velkým nadšením a těšil jsem se, jak vše aplikuji do praxe. Zde mne však čekalo pořádné vystřízlivění, ukázalo se, že zavedení probíraného do praxe je pro mne výrazně těžší než jsem očekával.

Nevzdal jsem se však, domluvil si konzultaci u nás ve firmě a následně také některé další semináře. Přestože jsem nedokázal prosadit vše, co jsem si předsevzal, postupně se situace mění a já cítím, že i ostatní ve firmě si uvědomují, že se jedná opravdu o změny k lepšímu. I když někdy náročné.

Za dobu spolupráce s Business Success jsem absolvoval poměrně slušný počet seminářů a musím konstatovat, že pocit, který ve mne vyvolal první seminář ve mne stále přetrvává, přičemž každým dalším seminářem se v něm utvrzuji. Navíc ve svém okolí mám několik lidí, kteří se také zúčastnili seminářů Business Success a můj pocit sdílejí.

Přeji Vám i celému Business Success, abyste odváděli stále tak skvělou práci a dělali ji se stejným nadšením, jaké rozdáváte lidem na seminářích. To je nejlepší cesta k tomu zůstat tak úspěšní jak jste.

S přátelským pozdravem

 

Ing. Jan Duda

PCV Computers, s.r.o.
Klimentská 1216/46
110 02  Praha 1 – Nové Město
provozovna: K. Světlé 6, 370 04 České Budějovice