1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Veronika Kleinerová
Veronika Kleinerová

Veronika Kleinerová

jednatelka společnosti Dolce Diva s.r.o.

Vážení obchodní partneři,

jsem jednatelkou ve společnosti Dolce Diva s.r.o., která provozuje salony krásy Dolce Diva a mobilní služby salonu krásy.
Na začátku jsem se zúčastnila úvodního semináře „Jak zvládat stres?“, který vedl Pavel Ranc.

Na základě osobní schůzky s panem Rancem, jsem poté zvolila již 3 denní Motivační seminář pro vedoucí pracovníky, opět vedený panem Rancem.

Ráda bych se s vámi podělila o své nadšení ze semináře!

Nejen, že mi tyto tři dny naprosto otevřely oči a já si díky tomu uvědomila, proč mám prosperující salony krásy, a co dělám dobře.

Také jsem díky semináři zjistila, kde dělám chyby a proč žiji v neustálém stresu, nic nestíhám a hlavně, proč nemám čas na ty nejdůležitější věci v businessu, jako je, určit strategii firmy, otevírat nové pobočky salonů, růst a pokračovat v této cestě, která mě sice neskonale baví, ale ještě více bohužel i unavuje.
Stále jsem nevěděla, co udělat, aby vše fungovalo lépe. Přesněji řečeno, aby byl provoz možný i bez mé osoby. Abych nemusela osobně řešit každého nespokojeného klienta, rozbitou kliku apod.

Další věc, kterou mi seminář pomohl vyřešit, je nábor a zaškolování nových lidí. Ať už se jedná o to, jakého člověka si vybrat, nebo jak jej co nejefektivněji dostat do běhu firmy. Informace ze semináře byly srozumitelné a mohla jsem je téměř ihned použít při řízení firmy.
Seminář bych doporučila každému majiteli menší firmy, vedoucímu i nejvyššímu šéfovi. Jsem si stoprocentně jistá, že jim pomůže v pokračování jejich práce, za lepších a jasnějších okolností.

S pozdravem a velkým díky,

Veronika Kleinerová
jednatelka společnosti

Dolce Diva s.r.o.
Budějovická 368/28
140 00  Praha 4 – Krč

Telefon: 775 568 666
IČ: 24166677

E-mail: office@dolcediva.cz
http://www.dolcediva.cz

V Praze dne 15. dubna 2015