Posun a zjištění největších nedostatků ve vlastní komunikaci. Kurz je dobře postavený, ani příliš náročný, ani moc jednoduchý.
Posun a zjištění největších nedostatků ve vlastní komunikaci. Kurz je dobře postavený, ani příliš náročný, ani moc jednoduchý.
Tento kurz byl jeden z nejlepších a pro mě osobně velkým přínosem. Člověk si ani neuvědomuje, jak důležitá je kvalitní komunikace jak v profesním, tak i v soukromém životě. Díky tomuto kurzu se má komunikace velice zlepšila, ale stále je co zlepšovat a člověk by měl sám na sobě neustále pracovat. Benefitem tohoto konkrétního kurzu bylo, že jsem poznal skvělé lidi, se kterými se stýkám a komunikuji i mimo BS.
Kurzem jsem získala mnoho poznatků, bylo zajímavé vyzkoušet si různé situace.
Kurz na sebe den po dni hezky navazoval, zapadalo to jako puzzle. DĚKUJI 🙂
Super pomoc od supervozorů – bez nich bych to nedal 🙂 Kurz by potřeboval každý člověk!
Při každé komunikaci chci vyžadovat odpověď a vyřešit originace (neodpovědi, komentáře týkající se dotazovaného, důvody k neodpovědi).
Děkuji za tak obsáhlý a ucelený kurz. Jako velkou výhodu vnímám velké množství praxe a nácviku, stejně jako ochotu řešit konkrétní případy ze života. Jako první zavedu záměr a neustoupit z něj.
Opět jedno z nejlepších školení v životě. Velice přínosné, jak profesně, tak do života. Oprostilo mne ostychu od některých situací a budu je již lépe zvládat.
Kurz byl pro mě velmi přínosný. Vše bylo naprosto srozumitelné a vyvolávalo touhu pokračovat dál a dál. Zjistil jsem, že komunikace může být velmi zábavná, když se jí člověk naučí používat. Začne mu měnit svět kolem sebe k lepšímu.
Opět jste nezklamali 🙂
V případě tohoto kurzu oceňuji způsob provedení, zpětnou vazbu. Zavedu: reagovat bez emocí a tím si ušetřit čas, nervy a vše zefektivnit.
Seminář moc příjemně překvapil.
Šel jsem sem s úplně jiným očekáváním stylu „pro firmu je třeba pracovat 28 hod. denně a umřít za ni“.
Ve výsledku se mi velmi líbil a dal mi mnoho cenných informací a pomohl problémy pojmenovat a ukázal cestu ven.
Jsem nadšený, tuto energii jsem opravdu potřeboval, protože mám před sebou obrovskou výzvu nastavit ve firmě tu správnou strukturu a procesy. DĚKUJI MOC 🙂